Fórum rrsportum

Datum: 30.10.2009

Vložil: Michal

Titulek: Re: Re: výsměch

No i ti psy co maj 72 jsou krásní. Aleno - souhlas

—————

Datum: 31.10.2009

Vložil: Michal K.

Titulek: Re: výsměch

teda já ty dopisy taky nechápu-:)
Aleno, čemu se divíš. Tady to je stejné dlouhé roky. Jakmile má pes všechny zuby a výšku dle standardu, pak dobré kyčle, jestli se zrovna soudruh Jahoda dobře vyspal, je chovný. A je jedno jak vypadá. Je to stejně jedno, neboť s tím pak stejně nikdo nekryje. Nese to sebou pouze ten problém, že si nikdo nelajzne přivézt psa z venku, dát do něho prachy a pak ho tady stejně neuchovní, protože venku se zuby neřeší a výška tam je taky trošku někde jinde.

—————

Datum: 31.10.2009

Vložil: MK

Titulek: Re: výsměch

nebo uchovní a čeká pak dopisy.

—————

Datum: 31.10.2009

Vložil: Alena

Titulek: Re: Re: výsměch

To je mi jasný, ale anatomie v chovu není podstatná? Byla jsem na Orlíku a tam měli přednášku američtí chovatelé a dávali velký důraz na anatomii, myslela jsem že si ti co jsou v bonitačních komisích vezmou příklad. Taky bych ráda něco dovezla, možnosti jsou dneska už jiné, ale jak píše Michal K. tak se taky bojím co zuby, kyčle a výška.
Nějak mi přijde že se dlouho řešila bílá barva. To bych chtěla vidět ty psy, co byli uchovněný před touto bonitací, jeslit by jich aspoň polovina prošla mírou!

—————

Datum: 02.11.2009

Vložil: Honza + B + C + g

Titulek: Re: Re: výsměch

... které přicházejí... i když většinou ne ve formě písemné, ale jak bych to... spíše formou pohádky... ta se taky původně šířila jen ústní formou a autor býval většinou neznámý :-)

—————

Datum: 31.10.2009

Vložil: Marek

Titulek: Re: výsměch

Proč to řešíte tady?Je to přece vizitka klubu jaké zvířata pouštějí do chovu.Od toho tady jsou poradci chovu, kteří tomu určitě rozumí.

:o)

—————

Datum: 27.10.2009

Vložil: ???

Titulek: Libami a Dalibami

Jasně, asi to máznete, ale chci se zeptat, co je za spojitost mezi těmito ch.stanicema? To že odchovávají kvanta průměrných štěňat je všem jasné, ale proč chovají na feně, která má kyčle 2/1? Jakou budoucnost budou mít štěňata?A píšu to zde, jelikož pan Kyncl je ve výboru klubu, tak mi třeba odpoví.

—————

Datum: 27.10.2009

Vložil: Vlaďka

Titulek: Re: Libami a Dalibami

Hele nejsem Michal, ale pokud se někdo schovává za anonym, tak si myslím, že nikomu za odpověď nestojí. Tak nazdar a mindráky je třeba léčit prací.

—————

Datum: 28.10.2009

Vložil: Michal Kyncl

Titulek: Re: Libami a Dalibami

Společného nemají nic, ale nějaké informace mám, takže rád odpovím každému, koho to zajímá. Na anonymy ale kašlu. Nenechám se urážet každým cápkem, co má dva chlupy z ridžbeka na gauči.

—————

Datum: 26.10.2009

Vložil: Honza + B + C + g

Titulek: Agility

Alespoň co můžu vidět z fotek, jste měli krásný agility! Hezký překážky, krásnej rovnej povrch a hezky posekáno... muselo se tam závodit jedna báseň :-)

—————

Datum: 26.10.2009

Vložil: Katka

Titulek: Re: Agility

Jo jo závodilo, jen některým závodníkům je úplně jedno, jeslit je tam posekáno, rovno a překážky máj hezkej povrch....Závodník= Ascot a jeho klasický výkon.o) v polovině si šel čuchat něco hodně důležitého v rohu agilit...Prostě klasika, však to znáš...

Ale i přez to všechno - chyběli jste nám.o))

—————

Datum: 27.10.2009

Vložil: Honza + B + C + g

Titulek: Re: Re: Agility

:-) až bude tepleji, určitě se za vámi vypravíme, to si piš :-)

Pan Závodník=Ascot byl pašák, vždyť sem viděl jeho fotku z kladiny! :-)

—————

Datum: 27.10.2009

Vložil: Vlaďka

Titulek: Re: Re: Re: Agility

Nejsem hnusná, fotím jen úspěchy. Ascotek šel skoro jak "bůh" a nebyl jediný, kdo se chodil mezi překážkama dívat co např. Honza nese, na Chinaru co šla okolo.

—————

Datum: 30.10.2009

Vložil: Katka

Titulek: Re: Re: Re: Re: Agility

Diky Vladi

—————

Datum: 25.10.2009

Vložil: Majka Maka-Boma

Titulek: KRÁSNÝ DEN

To byl dneska krásný den,že? Jsem ráda,že jsem ho mohla prožít s Vámi,které máme moooooc rádi!!!!
Už se těšíme na další akci,ale to sluníčko už asi nezaručíme,pa

—————

Datum: 25.10.2009

Vložil: Vlaďka

Titulek: Re: KRÁSNÝ DEN

Tak nejdřív všem děkujeme za super den. Katce za obzvlášt super počasí. Dávám odkaz na fotky i když musím přiznat, že se dvěma psy to bylo mnohem složitější, takže ve Svitavách, příště budou ty fotky lepší.

https://dexendy.rajce.idnes.cz/Janov_25_10_2009/

—————

Datum: 26.10.2009

Vložil: Gymi + Olli

Titulek: Re: Re: KRÁSNÝ DEN

Jee Vladi ty fotky jsou super, muzu si nektery pujcit? Pisu do fora, nemam na tebe mail ... L.

—————

Datum: 26.10.2009

Vložil: Vlaďka

Titulek: Re: Re: Re: KRÁSNÝ DEN

Jasně vezmi si kterou potřebuješ, proto jsem je tam dala. Jinak mám adresu dexendy@seznam.cz

—————

Datum: 26.10.2009

Vložil: Šárka a Peťa Brablíkovi

Titulek: Re: KRÁSNÝ DEN

Majko, přidávámw se ke chvále. Byl to opravdu krásný den!! Sluníčko, fajn lidi, pejsci skoro bez konfliktu, no prostě paráda!! Už se těšíme na další akci a jsme rádi, že se to konalo a Janičce díky, že nám to umožnila!!

—————

Datum: 24.10.2009

Vložil: Katka

Titulek: Janov, vysoký či malý pes atd.

Ahojte, jasně, koná se Janov, nezapomeňtě na změnu času, ale klidně tam dojeďte jak vám to vyjde, my nikam neutečem:o)
Proč se dotyční, které zajímá bonitace a další oblast chovu neobrátí na chovatelský klub? Myslím, že bonitace nemá vliv na funčnosti psa na cursingu nebo agilitách. Možná cross country, ale to si nejsem jistá, zeptala bych se asi nejspíš liššky.....

Takže tak:o)

AHOOOOJ V NEDĚLU! A NASTAVTE SI BUDÍKA (máme doma budíka, tik, tak, tik, tak, ten nám ale netiká, tik tak, tik tak - mateřská demence)

—————

Datum: 24.10.2009

Vložil: Jana

Titulek: Janov

Zdravíme z Janova všechny aktéry a účastníky zítřejší akce!!! Moc se těšíme na bezva partu výborných lidiček i s jejich pejsánkama,kteří vědí jak se supéééér bavit. Pěkné počasí je objednáno:-))))) !!!!!!!

—————

Datum: 23.10.2009

Vložil: Lucie

Titulek: Zimni cas

Nezapomente na zmenu casu, at neprijdete pozde :-)

—————

Datum: 24.10.2009

Vložil: Vlaďka

Titulek: Re: Zimni cas

Hele když si nenařídíš budíka, přijedeš o hodinu dřív. Tak neboj, jedině, že by jsi si ho nařídila na "letní" čas.

—————

Datum: 26.10.2009

Vložil: Lucie

Titulek: Re: Re: Zimni cas

Nojo, mne se to furt plete :-)

—————

Datum: 21.10.2009

Vložil: maarosh

Titulek: kdo je Pavel K.

?

—————

Datum: 22.10.2009

Vložil: Honza + B + C + g

Titulek: Re: kdo je Pavel K.

... to bude nějakej můj kamarád :-)

—————

Datum: 21.10.2009

Vložil: Majka & Pepa Maka-Boma

Titulek: Janov

....dneska jsme byli v Janově a vypadá to na úplně ideální trať na rovinové závody,agility jsou nachystané !!!! Měli jsme z toho moc pěkný pocit,ještě přemluvit "toho tam nahoře",aby nám poslal trošku sluníčka a teplíčka.
Těšíme se na Váááááááás :-)

—————

Datum: 21.10.2009

Vložil: Pavel K.

Titulek: Řečnická otázka č.2

...jak se tak může stát, že evidentně přerostlý pes nad rámec
standardu RR je zbonitovaný? Je snad podstatné komu ten pes patří,s
kým kamarádí jeho páníček nebo to, že je ten pes z ciziny...? Lidi,
co se v tom nevyznaj z toho mohou být zmatení... Blbé je, že z toho
jsou zmatení i lidé, kteří se vyznají a umí si standard přečíst... ;o)

—————

Datum: 21.10.2009

Vložil: Honza + B + C + g

Titulek: Re: Řečnická otázka č.2

Otázkou pravděpodobně je, jak moc přerostlý ten pes je. To komu patří, odkud je a s kým páníček kamarádí je bezpochyby také dost podstatné :-) A pokud majitel uvádí skutečnou výšku psa... tak myslím, že by lidé zas tolik zmatení být nemuseli.... ne? :-) Horší jsou případy, kdy majitel uvede výšku naměřenou, ale skutečná výška psa je vyšší, to pak musí být zmatení všichni :-)))

—————

Datum: 22.10.2009

Vložil: Terezka

Titulek: Re: Řečnická otázka č.2

Možná by stačilo si krom standardu přečíst bonitační řád.....u přínosných jedinců je možné povolit toleranci.....samozřejmě ne do aleluja..... a přijde mi lépe přibonitaci přiznat, že je pes větší....a ne bonitovat psa, který evidentně přerostlý je a zapsat mu míru ve standardu......Ale každému co jeho jest:-)

—————

Datum: 20.10.2009

Vložil: Šárka a Chinara

Titulek: Janov

Kači, bude se konat ten Janov?? Volala jsem si s Andreou a ta říkala, že jen za předpokladu min. 30-ti přihlášených psů, ž emluvila s Tebou a dle startovací listiny to prozatím tak nevypadá. Tak se jen ptám, abychom nejeli zbytečně. Šárka

—————

Datum: 20.10.2009

Vložil: Honza + B + C + g

Titulek: ... řečnická otázka...

... proč se vlastně do inzerátů píše formulace "vždy výborná-ý"? Lidi, co se v tom nevyznaj, stejně nevědi, co to znamená... a lidi co se v tom vyznaj, si snadno ověřej, že je to v 99% inzerátů stejně lež? :-)

—————

Datum: 20.10.2009

Vložil: Lucie

Titulek: Re: ... řečnická otázka...

Ty vzdycky musis prihodit nejakou perlu do kameni :-))

—————

Datum: 20.10.2009

Vložil: motýlek

Titulek: Re: ... řečnická otázka...

Protože to znamená výborný vždy, kdy zrovna nedostal velmi dobrou nebo dobrou, či dokonce dostatečnou :-)

promiň

—————

Datum: 14.10.2009

Vložil: Vlaďka

Titulek: Křišťálová koule

Jak jste zařídili počasí? Bude agi i pro mimi? Dex je přeci jenom prťavec.

—————

Datum: 16.10.2009

Vložil: Katka

Titulek: Re: Křišťálová koule

Počasí má být super, jasně prťavci maj prťavkové agility (bylo na SC, takové to malilinkaté červené)

Tak šup šup, nebo máte jen psy co uměj běhat za návnadou????

—————

Datum: 17.10.2009

Vložil: Vlaďka

Titulek: Re: Re: Křišťálová koule

Jo už to jdu poslat.

—————

Datum: 18.10.2009

Vložil: Hanka a Fame

Titulek: Re: Re: Křišťálová koule

"nebo máte jen psy co uměj běhat za návnadou????"

Bohuzel jo :-((((

—————

Datum: 08.10.2009

Vložil: Honza + B + C + g

Titulek: link na zítřejší výsledky....

https://www.skj.sk/wds_09/php_vysledky_plemena/zobraz_vysledky.php?plemenovyber=146

... jen pro upřesnění... zatím tam žádné nejsou :-)))

—————

Datum: 06.10.2009

Vložil: Lucie+G+O

Titulek: Janov

Ahojda, ta akce je jenom pro RR?

—————

Datum: 06.10.2009

Vložil: Katka

Titulek: Re: Janov

PŘÍCHOZÍ=ne RR,,,jiní psi než zrzaví:o) Jasně je pro všechny, stejně jako VŠECHNY naše akce:o)

—————

Datum: 07.10.2009

Vložil: Lucie+G+O

Titulek: Re: Re: Janov

Ajo, jsem to nejak prehlidla :-)

—————

Datum: 07.10.2009

Vložil: Vlaďka + smečka (Endy + Dex)

Titulek: Re: Re: Janov

Kači, Dex ve 4 měsících agi určitě nedá, no na coursing bych ho pustila.

—————

Datum: 08.10.2009

Vložil: Denisa a Glorča

Titulek: Re: Re: Re: Janov

Vladi, Glorča agi neviděla ani zdálky, ale my to zkusíme ..... třeba udělají mimi dráhu:-) Počítám s tím, že si dám 2 kolečka coursingu a pak si popřelízám překážky, zatímco Glorča bude čumět někde uprostřed.

—————

Datum: 16.09.2009

Vložil: Katka a Adam

Titulek: rovinka Olomouc

bude se konat opravdu 23.10. ?? je to všední den (pátek), tak se jen tak ptám ....

—————

Datum: 19.09.2009

Vložil: Katka

Titulek: Re: rovinka Olomouc

Je to chyba, má to být v sobotu a zřejmě budeme muset změnit místo. Včas to bude na webu....
Omlouvám se, asi jsem se překlepla

K.

—————

Datum: 13.09.2009

Vložil: letuchtivý fanoušek

Titulek: VÝMĚNA

Vyměním!!!
Lístek na koncert Michaela Jacksona za letenku se společností Sky
Europe.

—————

Datum: 04.09.2009

Vložil: Honza + B + C + g

Titulek: Odvolání k jury

Chtěl bych se tímto odvolat proti výsledkům soutěže Hry bez hranic. Po shlédnutí všech videí jsem dospěl k závěru, že sme (rozuměj "Žlutí") zase byli nejlepší, ale protože to všichni věděj, tak nás dali až na čtvrtý místo, abychom uvolnili stupně vítězů, což je bezesporu nefér a já se chci odvolat k jury (čti "žiry" :-).

... myslim, že sem snad jedinej co to sem ještě nenapsal, takže zpětně... bylo tam s vámi fajn, lidičky :-)

—————

Datum: 05.09.2009

Vložil: Lad'a

Titulek: Re: Odvolání k jury

...odvolani a protesty bylo mozno podat do 120 minut od konce konani her, spolecne s castkou 5,- Kc, ktera by se v pripade uznaneho protestu vratila. V pripade, ze k tomuto nedoslo Vase pozdni protesty nejsou uznany :-)

....mas recht, byl to super tyden....

—————

Datum: 08.09.2009

Vložil: Honza + B + C + g

Titulek: Re: Re: Odvolání k jury

... sakra... :-)

—————