Inzerce

Inzeráty budou podávány v pořadí v jakém přišly. Člen klubu RR SPORT má inzerci 2x ročně zdarma, nečleni a členi, kteří chtějí inzerovat vícekrát než 2 x ročně mají inzerát zpoplatněn 150,-Kč.
Podané inzeráty budou, pokud je neprodloužíte do 2 měsíců od podání smazány.
Inzerovat můžete štěňátka, nabídka krycího psa, plánované krytí, importy, ale i prodej kynologických pomůcek, plánované akce atd.
Součástí inzerátu jsou 3 fotografie.Text a fotky zašlete na tento
kontakt

 

ChS African Legacy nabízí krásné pejsky ze spojení ICh MultiCh Ridgeback's Hiari Abayomi (NL+SK linie) a Ch CW09 Aika Anbar Shumba (linie Jižní Afrika), nar. 26/05/2010, z kompletně standardního a zdravého vrhu (6 pejsků a 4 holčičky). U štěňátek předpokládáme vynikající zdraví, vyrovnané a přátelské povahy, pěkný exteriér, výstavní, sportovní (coursing, agility atd.) i pracovní (vlohy na práci v lese, poslušnost, stopy atd.) předpoklady. Štěňátka budou tetovaná, očkovaná a odčervená, projdou plnou socializací, budou zvyklá na pobyt v bytě, domě i na zahradě, zažijí jízdu autem, budou vymazlená od dospělých i dětí. Výbavička (dečka, obojek, vodítko, granulky na první dny), kupní smlouva a europas je samozřejmostí. Nabízíme celoživotní kontakt, pomoc s vystavováním, poradenský a chovatelský servis. Odběr po 20/07/2010. 

Přijďte nás navštívit - do 23/06 v Praze 4, od 24/06 do 16/07 ve Valašské  Bystřici (okres Vsetín, Zlínský kraj), od 17/07 opět v Praze 4. 

Více informací:

web: https://aika.precisefocus.info

mail: aika@precisefocus.info

tel.: +420 604 238 097